ALPEREN & İNTİKAM G46 HACK TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPEREN & İNTİKAM G46 HACK TEAM

!!!...BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ...!!!(((SaNaL dÜnYaNıN aSkErLeRi)))

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

A.H.T SALDIRI & İMHA TEAM

YazarMesaj
Admin

Admin

A.H.T SALDIRI & İMHA TEAM Empty
MesajKonu: A.H.T SALDIRI & İMHA TEAM   A.H.T SALDIRI & İMHA TEAM Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:48 pm

ALPEREN G46 HACK TEAM SALDIRI & İMHA Görevi Nedir?

Bilgi Toplama ve Araştırma Timinin bilgileri doğrultusunda Takım yöneticisin isteği üzerine belirlenen döküman, yöntem ve saatte kurbana saldırır... imha etmeden geri dönmez... gün saat önemli değildir... kurban imha olana kadar savaşırlar...

Başvuru Mesaj Formu: (örnek)

Bildiği Hack Yöntemleri : (C99 Shell)
Hacklediği site(ler) -Zone- : (www.pkk.biz.tr.tc)
İngilizce Bilgisi (var & yok) : (var)
Eğitim Düzeyi : (Lise)
Neden Bu Timde Olmak İsteyişinizi Anlatınız...
Açıklama:
(Ben Bu Time Katılmak İstiyorum Çünkü ..........................)

ÖNEMLİ (Okumadan Mesaj Atmayınız) :

1)Başvuru Yapcak kişilerin 50 MESAJI+ 5 KONUSU VE 15 GÜNLÜK üye olması gerekir. Eger Kriterlere uymuyorsanız basvurularınız degerlendirilmiycekdir

2)16 yasın altındakı katılımlar degerlendırılmeyecektır.Ben 16 yasın uzerındeyım dıyerek burada yanlıs bılgı vermeyın team uyesı oldugunuz zaman sızden detaylı bılgıler alınacaktır ve tutarsız gorulen bılgıler dogrultusunda sıstem den tamamen uzaklasıtırılırsınız...

3)Herhangi bir team de yetkili olan arkadasların basvuruları degerlendirilmeyecektir...

4) Katılmak isteyen arkadaslar kendi ingilizcelerini sınasınlar konusma ıngılızcesı ıstemıyoruz.Program ve internet ingilizcesi gelişmis olan arkadaslar ilk tercihimizdir.Bu yuzden direk olarak 'Var' yazmayın

Not1: Arkadaslar basvuru yapacagınız alanda kesinlikle isim, soy isim mail adresi vs. vermeyin gerektiginde bu bılgılerı bız sizden alacagız.
http://alpereng46hackteam.yetkinforum.com

A.H.T SALDIRI & İMHA TEAM
1 sayfadaki 1 sayfası