ALPEREN & İNTİKAM G46 HACK TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPEREN & İNTİKAM G46 HACK TEAM

!!!...BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ...!!!(((SaNaL dÜnYaNıN aSkErLeRi)))

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

A.H.T. TANITIM VE DEĞERLENDİRME TEAM

YazarMesaj
Admin

Admin

A.H.T. TANITIM VE DEĞERLENDİRME TEAM Empty
MesajKonu: A.H.T. TANITIM VE DEĞERLENDİRME TEAM   A.H.T. TANITIM VE DEĞERLENDİRME TEAM Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:09 pm

A.H.T Tanıtım ve Değerlendirme Grubunun Görevi Nedir?

Takım yönetici veya kurucu tarafından istenilen tanıtımı yaparlar... takmın durumunu değerlendiriler... takımda sorunu olan sorun yaratan veya yaratacak olan kişileri takım yöneticisine bildirir... takımın dışarıya açılan penceresidirler... takımı en iyi şekilde örnek olarak tanıtırlar haber sitelerine takımın haberlerini eklerler...

Başvuru Mesaj Formu: (örnek)

İngilizce Bilgisi (var & yok) : (var)
Eğitim Düzeyi :(lise)
Katılma Sebebiniz?

ÖNEMLİ (Okumadan Mesaj Atmayınız) :

1)Başvuru Yapcak kişilerin 30msjı + 3 konusu ve 5 günlük üyeliği olması gerekir. Eger Kriterlere uymuyorsanız basvurularınız degerlendirilmiycekdir

2)16 yasın altındakı katılımlar degerlendırılmeyecektır.Ben 16 yasın uzerındeyım dıyerek burada yanlıs bılgı vermeyın team uyesı oldugunuz zaman sızden detaylı bılgıler alınacaktır ve tutarsız gorulen bılgıler dogrultusunda sıstem den tamamen uzaklasıtırılırsınız...

3)Herhangi bir team de yetkili olan arkadasların basvuruları degerlendirilmeyecektir...

4) Katılmak isteyen arkadaslar kendi ingilizcelerini sınasınlar konusma ıngılızcesı ıstemıyoruz.Program ve internet ingilizcesi gelişmis olan arkadaslar ilk tercihimizdir.Bu yuzden direk olarak 'Var' yazmayın

Not1: Arkadaslar basvuru yapacagınız alanda kesinlikle isim, soy isim mail adresi vs. vermeyin gerektiginde bu bılgılerı bız sizden alacagız.
http://alpereng46hackteam.yetkinforum.com

A.H.T. TANITIM VE DEĞERLENDİRME TEAM
1 sayfadaki 1 sayfası