ALPEREN & İNTİKAM G46 HACK TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALPEREN & İNTİKAM G46 HACK TEAM

!!!...BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ...!!!(((SaNaL dÜnYaNıN aSkErLeRi)))

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM

3 posters
YazarMesaj
Admin

Admin

A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM Empty
MesajKonu: A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM   A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:12 pm

A.H.T Bilgi Toplama ve Araştırma Grubunun Görevi Nedir?

Süreki araştırma içinde olurlar... açık olan siteleri tararlar... saldırılacak site için önceden bilgi toplarlar... takımın işine yarayabilecek dökümanları Takım yöneticisne iletirler... Takımın bütün dökümanından sorumludurlar...

Başvuru Mesaj Formu: (ÖRNEK)

İngilizce Bilgisi (var & yok) :(VAR)
Eğitim Düzeyi :(LİSE)
Neden Bu Timde Olmak İsteyişinizi Anlatınız...
Açıklama (eklemek istediginiz yazı vb.)

Dipnot: A.H.T Bilgi Toplama ve Araştırma Grubuna Alınacak Olan Kişilerin Başvuru Forumundaki Neden Bu Tim'de Omak İstiyorsunuz Sorusuna Yazdıklari Cevaplara Göre Değerlendirilecekdir. Ve PM'den Kişişel Görüşülecekdir...

ÖNEMLİ (Okumadan Mesaj Atmayınız) :

1)Başvuru Yapcak kişilerin 100 msjı + 10 konusu ve 1 aylık üyeliği olması gerekir. Eger Kriterlere uymuyorsanız basvurularınız degerlendirilmiycekdir

2)16 yasın altındakı katılımlar degerlendırılmeyecektır.Ben 16 yasın uzerındeyım dıyerek burada yanlıs bılgı vermeyın team uyesı oldugunuz zaman sızden detaylı bılgıler alınacaktır ve tutarsız gorulen bılgıler dogrultusunda sıstem den tamamen uzaklasıtırılırsınız...

3)Herhangi bir team de yetkili olan arkadasların basvuruları degerlendirilmeyecektir...

4) Katılmak isteyen arkadaslar kendi ingilizcelerini sınasınlar konusma ıngılızcesı ıstemıyoruz.Program ve internet ingilizcesi gelişmis olan arkadaslar ilk tercihimizdir.Bu yuzden direk olarak 'Var' yazmayın

Not1: Arkadaslar basvuru yapacagınız alanda kesinlikle isim, soy isim mail adresi vs. vermeyin gerektiginde bu bılgılerı bız sizden alacagız.
http://alpereng46hackteam.yetkinforum.com
!_SuSKuN_!

!_SuSKuN_!

MesajKonu: Geri: A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM   A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:34 pm

İngilizce Bilgisi: VAR(Orta Derece)

Eğitim Düzeyi:Lise2

Bu timde görev almaktan gurur duyarım çünkü araştırmayı severim tam bana göre bir iş yani Smile Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim Saygılarımla ve Sevgilerimle...!

Şifre Kırıcı Program İstiyoruz...! Very Happy [ Torpilide Unutmayalım Bu Arada Ustaaaaa Very Happy ]
CemErsever

CemErsever

MesajKonu: Geri: A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM   A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:33 pm

Eğitim düzeyi lise 3
teamda olmaktan mutluluk duyarım

A.H.T. BİLGİ TOPLAMA VE ARAŞTIRMA TEAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A.H.T. TERCÜMAN TEAM
» A.H.T. ARGE TEAM ALIMLARI
» A.H.T SALDIRI & İMHA TEAM
» A.H.T GRAFİK TASARIM TEAM
» A.H.T. TANITIM VE DEĞERLENDİRME TEAM